4 червня в м. Одеса відбудеться захід – Kids Fashion Awards: Best Models (Summer) – конкурс для найкращих моделей України у двох вікових категоріях: 4-10 та 11-15 років!
Учасники покажуть свої вміння, навички дефіле та роботи з одягом перед суворим та професійним складом журі, серед яких учасники відомого телешоу «Топ-модель по-українськи», переможці міжнародних конкурсів краси, зірки шоу-бізнесу та експерти української моди.
У кожній віковій категорії буде вручено Гран Прі та призи за друге та третє місця! Кожен учасник отримає кубок, диплом, подарунки, розміщення у глянцевому журналі «Monet», участь в урочистому нагородженні!

Напішіть нам у Viber або Telegram: +38 073 140 40 16

ЯК ЦЕ БУЛО

ЖУРІ КОНКУРСУ

Напевно, найважливіше питання у будь-якому конкурсі — це оцінки журі та їхня відкритість. Спеціально для кожного члена журі ми готуємо таблички з оцінками, які підніматимуться після кожного туру. Все відкрито та прозоро, але найголовніше, що з нашого конкурсу ніхто не піде без нагороди та подарунків, адже в ньому приймають найкращі та найдосвідченіші моделі літнього сезону 2022 року!

ПАРТНЕРИ

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕР ОДЕЖДЫ
ПАРТНЕР ОДЕЖДЫ
ПАРТНЕР ОДЕЖДЫ